בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
מאמרי בדק בית ושרות בדיקות עוד
כיצד לבחור חברת בדק בית - פריזמה
הליך בדק הבית, קרי, בדיקה קפדנית של כל חלקי הבית לאיתור ליקויי בניה, הופך יותר ויותר מקובל בשנים האחרונות, ובהתאם לכך צצות בשוק חברות רבות המציעות שרותי בדק בית כאלה ואחרים.כיצד לבחור חברת בדק בית?

הליך בדק הבית, בדיקה קפדנית של כל חלקי הבית לאיתור ליקויי בניה, הופך יותר ויותר מקובל בשנים האחרונות, ובהתאם לכך צצות בשוק חברות רבות המציעות שרותי בדק בית כאלה ואחרים.
עם המבחר מגיעות גם ההתלבטויות:
איך לבחור חברה מתאימה?
מי הם אנשי המקצוע שמתאימים לביצוע העבודה?
ולמה אני מצפה כאשר אני מזמין בדק בית?
 
כאשר אתם- קבלנים, ועדי בניין, או רוכשים של דירות חדשות או יד שניה- ניגשים לבצע בדק בית, אתם רוצים לדעת שאתם מקבלים את מלוא התגמול עבור ההשקעה בבדק: שירות מקצועי ויסודי, מידי אנשי המקצוע המנוסים והמומחים ביותר. 

השאלות שכדאי לכם לשאול לפני שאתם מזמינים חברה לביצוע:
• מי מבצע את העבודה?
בדק בית יסודי אמור ורצוי שיתבצע אך ורק על ידי מהנדס בנין מומחה, שבנוסף להכשרתו גם צבר נסיון בתחום ליקויי בניה וביקורת מבנים.
צוות חברת "פריזמה- ביקורת ליקויי בניה" מורכב ממהנדסי בנין מקצועיים, שצברו נסיון רב בפיקוח על מבנים, בעריכת ביקורת מבנים ובדק בית. כל המהנדסים עוברים הכשרות מקצועיות והם רשאים לשמש עדים מומחים בבתי משפט באם יש צורך.
  
• אילו חלקים ומרכיבים נבדקים בבית ?
כמו בתחומים רבים אחרים, גם בתחום בדק בית אפשר לדלג לעגל קצוות על מנת לחסוך זמן או כסף. אלא, וכפי שכבר הוכח, קיצורי דרך בביצוע בדק בית עשויים לפגוע קשות באיכות החיים, לעלות כסף רב ואף לסכן את יושבי הבית.  משום שמרבית האנשים לא מבינים הרבה בתחום הבנין, קשה מאוד להבטיח שהביקורת היתה יסודית ומקצועית וכללה את כל המרכיבים החשובים במבנה. לכן כאשר אתם תערכו השוואה בין חברות בדק בית, רצוי מאד לבדוק אילו מרכיבים בודקת כל חברה ובאיזו רמת יסודיות היא פועלת, כולל הציוד המשמש לבדיקה ורמת הדיווח לאחר הבדיקה. "פריזמה- ביקורת ליקויי בניה" עורכת בדיקה מעמיקה לכל מרכיבי הבית, כולל מערכות כגון חשמל ואינסטלציה, חיפויים פנימיים וחיצוניים, קיר בריקים, איטומים, גגות, מרפסות, טיח וצבע, מסגרות, פיתוח, אלומיניום, נגרות ועוד.

• כיצד הבית נבדק?
אין ספק כי האמצעים הטכנולוגיים הקיימים היום מאפשרים לאתר ליקויים שלא נראים לעין, גם לא של מהנדס מוסמך, באמצעות שימוש במכשירים מתקדמים. 
"פריזמה" מציעה לכם, בין היתר, שימוש במצלמה אופטית לצורך איתור ליקויים בצנרת וכן אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לצורך בדיקות קרינה, הימצאות גז ראדון, מדידת רעשים ועוד. 

• איזה דיווח אתם מקבלים?
בסיום ביצוע בדק הבית תקבלו לרוב דו"ח ובו פירוט הליקויים ומיקומם בבית. דו"ח כזה עלול להיות מתומצת מדי או בלתי מובן, וחשוב לבדוק מהו איכות הדיווח שתקבלו מחברת בדק הבית וכן האם הוא קביל כראיה בבית משפט.
"פריזמה- ביקורת ליקויי בניה" מציעה לכם דו"ח מפורט, החתום על ידי המהנדס, וכולל גם הוראות לתיקון ועלויות משוערות בהתאם לתקנונים המקובלים בתחום. לדו"ח מצורפת הצהרת המהנדס ונסיונו המקצועי, והוא קביל בבית משפט. 2010-02-22
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות