בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
חדשות עוד
בדיקת דירות מקבלן - בדק בית פריזמה
אולי נראה לכם כי רכישת דירה חדשה מקבלן היא רכישה נקיה ובטוחה, אך לא תמיד זה כך ולכן נדרש ביצוע בדק בית ע"י גורם חיצוני קרי מהנדס בנין מומחה.
בדק בית- בדיקת דירות מקבלן

   אולי נדמה לנו כי רכישת דירה חדשה מקבלן היא "עסקה בטוחה", אך דעו שלא תמיד זה כך. גם קבלנים מנוסים ומוכרים עושים טעויות, אם מתוך חפזון וחוסר תשומת לב ואם מתוך זלזול בתקנות וחוקי הבניה.

כך או אחרת, לקראת ביצועה של עסקת חייכם חשוב מאד לא לסמוך על הקבלן בעיניים עצומות ולבדוק היטב את הנכס שאתם מקבלים לידיכם. הבדיקה תיעשה באמצעות גורם חיצוני שאין ולא יהיו לו אינטרסים בנכס. בדק בית ע"י מהנדס בנין מומחה יספק לכם מידע מהימן, מקצועי ומפורט על הנעס שאתם עומדים לקנות בשעה טובה. תוכלו להגיש לקבלן את הדו"ח ועל פי החוק באחריותו המלאה לתקן את כל הליקויים שנמצאו בצורה שתשביע את רצונכם.

 בין החלקים הנבדקים בעת התהליך של בדק בית נוכל למצוא את שלד המבנה, חיפויים, מרצפות, איטומים (גגות, מרפסות, קירות, קירות לבנים, חלונות), מערכת המים והביוב, מערכת החשמל, הטיח, הצבע ועוד.

חלקים אלה ייבדקו בהתאם לתקנות הבניה הקיימות בישראל בעת הבדיקה: תקנות התכנון והבניה, התקן הישראלי, תקנות פיקוד העורף וכן גם בהתאם לתכניות והמפרט אשר מצורפים לחוזה רכישת הדירה והם קובעים באלו חומרים ובאלו רכיבים הקבלן צריך להשתמש. כך לדוגמא, אם קבלן השתמש בריצוף זול יותר לעומת מה שהתחייב לו בחוזה, הוא ייאלץ להחליף אותו או לפצות את רוכש המבנה עבור ההפרש. 

 ביצוע בדק בית טרם המעבר אליו, או מייד לאחר מכן, הוא הליך פשוט ביותר ולא דורש ארגון מיוחד משום שהבית עומד ריק. בדרך כלל צוותי הבניה עדיין נמצאים בשטח ולכן כל תיקון יוכל להיעשות בקלות ובמהירות יחסית.

 

 2010-05-18
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות