בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
מאמרי בדק בית ושרות בדיקות עוד
בדיקות -ליקויים בבתים - פריזמה
בדק בית הוא סקירה מקיפה של כל חלקי המבנה, לאתור ליקויי בניה. ליקויים מעין אלה עלולים לפגוע באיכות החיים ואף להוות סיכון בטיחותי לדיירים במבנה.בדיקת ליקויים בבתים

 

בדק בית סקירה מקיפה של כל חלקי המבנה, לאיתור ליקויי בניה. ליקויים כאלה עלולים לפגוע באיכות החיים של הדיירים ואף לסכן את בריאותם, למשל: חדירה של מים שיוצרת טחב בקירות, או אריחים נופלים מקירות. נוסף על כך, ליקויי בניה שאינם מתגלים בזמן מביאים לרוב להוצאות כספיות מיותרות, כאשר פעמים רבות האחריות על התיקונים או על פיצוי מתאים היא של הקבלן.

 

בדק בית צריך להיערך על ידי מהנדס בניין מקצועי השייך לחברה בעלת נסיון, ידע ומכשור מתאים. במהלך בדק הבית המהנדס סוקר את כל חלקי המבנה, כולל קירות, גגות, עליית גג, מרפסות, צנרת, מערכת החשמל, ריצוף ועוד. בסיום הבדיקה המזמין יקבל דו"ח מפורט, עליו רשאי לחתום רק מהנדס בנין מורשה. חוות הדעת הזו כוללת פירוט מדויק של הליקויים ומיקומם, דרכי פתרון אפשריות ועלות משוערת. היא יכולה לשמש כראיה בבית המשפט ולסייע לדיירים לדרוש את המגיע להם מהקבלן.

 

מי צריך בדק בית?

חשוב מאוד לערוך בדק בית בשעת רכישת דירה- אם מדובר בדירה חדשה ואם מדובר בדירה יד שניה. עריכת בדק בית מקיף מאפשרת לרוכש להיות מודע למצבו האמיתי של הנכס, לליקויים קיימים ואף פוטנציאליים (למשל שימוש בחומרי בניין זולים, שעלול להוביל לנזק עתידי) ולסייע לו בעריכת המו"מ מול הקבלן או בעל הדירה הנוכחי. כדאי לערוך בדק בית אחת לכמה שנים כדי להיות מודעים לבלאי ולליקויים שניתן לפתור לפני שיחמירו. 

 2010-06-08
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות