בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
מאמרי בדק בית ושרות בדיקות עוד
איתור רטיבויות בבית - בדק בית פריזמה
בין אם מדובר בבית חדש או מדובר בבית מיד שניה, קשה לדעת אם קיימים ליקויי בניה שונים. לא ניתן להיות בטוחים באיכות המבנה שרכשתם ללא ביצוע בדק בית מקצועי.איתור רטיבויות בבית

 

בין אם מדובר בבית חדש או בבית יד שניה, קשה לדעת אם מתחת למראה היפה לא מסתתרים ליקויי בניה שונים. למעשה, אי אפשר להיות בטוחים באיכות המבנה שרכשתם ללא בדק בית כולל ומקצועי.

אחד הליקויים הנפוצים בארץ הוא הימצאות של רטיבות בחלקים שונים של המבנה.

 

א.     רטיבות כתוצאה מבעית איטום

רטיבות עלולה להופיע עקב חסכנות ושימוש בחומרי בניה זולים, או עקב בניה רשלנית של אחד מחלקי המעטפת. בין הרכיבים שעלולה לצוץ בהם בעיה של רטיבות: גגות, מרפסות, חלונות, קירות חיצוניים. כתוצאה מבניה לקויה עלולים לחדור אל תוך הבית מי גשמים, שעלולים להצטבר בתוך הקיר ולהופיע כעבור זמן בצורה של רטיבות.

 

ב.      רטיבות כתוצאה מנזילה

רטיבות יכולה להיות תוצאה של נזילה מצנרת המים או מצנרת הביוב. במערכות הללו עלולה להיות דליפה בברזים, בחיבורי הצינורות, או בצינורות עצמם- באם אינם עשויים מחומרים עמידים ואיכותיים דיים.   

 

בדק בית לאיתור רטיבויות ונזילות נערך על ידי מהנדס בנין מומחה בתחום, אשר סורק את מעטפת המבנה תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים חדישים, לאיתור נזילות ובעיות באיטום. בנוסף, במהלך בדק הבית המהנדס מפעיל מצלמה טרמית העובדת על מנגנון אינפרא- רד. מצלמה מתקדמת זו מוכנסת למערכת המים והביוב וסוקרת אותן בצורה יסודית. היא מסוגל לאתר נזילות ברמה גבוהה של ודאות ולאתר את מיקומה המדויק של הבעיה.2010-06-08
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות