בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
מאמרי בדק בית ושרות בדיקות עוד
בדיקות קרינה בבית - בדק בית פריזמה
המודעות להשפעות המזיקות של הקרינה גדלה מאד בשנים האחרונות. קרינה מסוגים שונים הופכת לדבר נפוץ בעת הנוכחית, ובד בבד גם השפעותיה המזיקות של הקרינה מתגלות עם הזמן.בדיקות קרינה בבית

 

המודעות להשפעות המזיקות של הקרינה הולכת וגדלה, ולא בכדי: קרינה מסוגים שונים הופכת לדבר נפוץ בחיים המודרניים בארץ, ובד בבד גם השפעותיה המזיקות של הקרינה מתגלות עם הזמן.

 

בשעת רכישת דירה חשוב להביא בחשבון את הגורמים העיקריים שמשפיעים על איכות החיים בבית, כאשר בראש ובראשונה מדובר בבריאות שלנו ושל הילדים. אי אפשר להימנע לחלוטין מחשיפה לקרינה, ויחד עם זאת ניתן להמנע מחשיפה לקרינה גבוהה, שמחקרים הוכיחו את הקשר הישיר שלה לסרטן מסוגים שונים.

 

כשאנחנו מדברים על קרינה, נזכיר כמה סוגי קרינה נפוצים בסביבה הקרובה:

א.     קרינה סלולרית- מאנטנות סלולריות המפוזרות ברחבי הארץ

ב.      קרינה מאתרי רדיו

ג.      קרינה ממערכת החשמל- במיוחד מקווי מתח גבוה

ד.      קרינה ממכ"מים וקווי תקשורת שונים

 

במהלך בדק הבית לפני רכישת דירה, ניתן לבדוק את רמות הקרינה בחלקי הבית השונים. המדידות נעשות ע"י מומחים בתחום, באמצעות מכשירים טכנולוגים המזהים קרינה מסוגים שונים ברמה גבוהה של רגישות. בסיום הבדיקה תקבלו לידיכם דו"ח מפורט לגבי הקרינה בחלקים השונים של הבית, דו"ח שיבהיר מהי רמת המסוכנות לפי תקנים בינלאומיים ותקני המשרד לאיכות הסביבה. מידע זה יוכל לסייע לכם בהחלטה האם לרכוש את הדירה, לדעת מהו שוויה האמיתי של הדירה בהתאם לממצאים, וכן להשתמש באמצעי מיגון כמו ציפוי חלונות או פלטות בידוד, אם הממצאים חריגים.   

 

 2010-06-08
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות