בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
חדשות עוד
בדיקת דירה לפני קניה - בדק בית פריזמה
אל תוותרו על בדיקת הדירה שאתם עומדים לרכוש במלוא כספכם. בדיקת דירה לפני קניה חשובה מאין כמוה.בדיקת דירה לפני קניה
אל תוותרו על בדיקת דירה שאתם מתכוונים לרכוש במלוא כספכם. בדיקת דירה לפני קניה חשובה מאין כמוה. מזל טוב, הגעתם לרגע שרבים מייחלים לו  -  רגע רכישת דירה במדינת ישראל. רובנו כבר השכלנו להבין כי אין זה תהליך פשוט בכלל במיוחד לזוגות צעירים שצריכים הון התחלתי גבוה מאוד על מנת לקבל אישור משכנתא מהבנק
אנשים רבים כל כך נלהבים מרגע מרגש זה של רכישת דירה, שוכחים את הסיכונים, ממהרים לחתום על החוזה ומהר מאוד מגלים כי ישנם ליקויי בניה משמעותיים בדירה שתיקונם גובל בסכום כספי גבוה מאוד וכמובן גוזל זמן רב. בדיוק בשביל כך, חשוב שתדעו שאל לכם למהר בתהליך רכישת הדירה וחשוב לברור ולערוך בדק בית לפני החתימה המרגשת על החוזה.
 
 בדיקת דירה ולמה זה כה חשוב?
שאנו הולכים לרכוש מוצר יקר כמו רכב, רובנו מביאים אותו לבדיקה במוסך לידיים מקצועיות שיעריכו האם הוא אכן שווה את המחיר ואין בו ליקויים שונים שיעלו לנו בתיקונים ובכסף נוסף לאחר הרכישה.
בדיוק כמו בדיקת הרכב לפני הרכישה חשוב שתבדקו את הדירה שברצונכם לרכוש גם אם הנכם בטוחים וודאיים שהדירה חדשה/מושלמת ואין בה כל פגם. בדיקת דירה זהו תהליך שבו בודקים ליקויי בניה השונים שעלולים להיות בה כגון: רטיבויות, סדקים בקיר, מערכת אינסטלציה לקויה ועוד, ולאחרי הערכת וקבלת תמונת מצב עדכנית תוכלו להבין ולהשכיל האם המחיר שווה, או שלחלופין כדאי ומומלץ לכם למצוא דירה אחרת.  
במדינת ישראל העובדה הקיימת הינה שלמעלה מ30% מרוכשי הדירות (שבניהם גם צעירים וגם מבוגרים), לא מזמינים שירות בדיקת דירה או שלחלופין עושים את בדיקת הדירה בעצמן ואל על ידי מומחים והנדסאים, מפספסים ליקויים רבים שאותם הם מגלים רק לאחר הרכישה ואז נאלצים להתמודד עם תיקונים ושיפוצים שיכולים להגיע גם לעשרות אלפי שקלים!
 
איך עושים בדיקת דירה?
מכיוון שתהליך בדיקת דירה אינו תהליך פשוט ויש להיות משכיל ומקצועי בתחום, לא כל אחד מאיתנו יוכל לעשות בדיקת דירה. בדיוק בשביל כך קיימת חברת בדיקת דירה, שתוכל לבצע עבורכם את כל תהליך הבדיקה לפני הרכישה ובאופן מקצועי ויסודי – דבר שישאיר אתכם עם ראש שקט.
בתהליך בדיקת הדירה על ידי חברה מקצועית, יגיע אל הדירה מהנדס מומחה שיתחיל בתהליך איתור הליקויים בדירה.
המומחה יעבור אחר כל הסעיפים החשובים והכרחיים ביסודיות מוחלטת , כך שלא ישאיר מקום לספק ויוכל למצוא את כל הליקויים באם ישנם כאלו. הליקויים שיכולים להיות הינם רבים ובניהם: חוסר איטום בגג שיגרום לחדירת מי גשמים, סדקים בקירות, סדקים ברצפות, בדיקת מערכת החשמל ועוד.
בסוף הערכת המצב יוגש לרוכשים מסמך מפורט שבו מצוינים הליקויים ואומדן הערכה כספית של תיקונן. כך למעשה יידע הרוכש האם הוא עושה רכישה נבונה אם לאו.

ציוד בטיחות לעבודה בגובה
 


2012-06-07
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות