בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
מאמרי בדק בית ושרות בדיקות עוד
חשיבות בדק בית - פריזמה
מדוע חשוב כל כך לבצע בדק בית ? משום שבדיקה כזו יכולה לחסוך לכם עוגמת נפש רבה והוצאות רבות.



מהי חשיבות בדק בית ?
כשזוג צעיר מחפש לרכוש דירה, הוא יסתכל על מספר פרמטרים מבחינת איכות הדירה: גווני צבע בקיר, מספר החדרים, גודל המטבח ועוד, אך ישנם פרמטרים רבים שהינם חשובים מאוד ועלולים לעלות לזוגות הצעירים בהרבה כאב ראש וכסף וקשה להבחין בהם מבלי בדיקה של מומחה: אינסטלציה, חשמל, ליקויי בניה, בעיות ניקוז, חימום ועוד. על מנת לבדוק את כל הפרמטרים החשובים האלו יש צורך בבדיקה מקיפה הנערכת על ידי מומחה. חשיבות בדק בית היא גדולה במיוחד כשאתם רוכשים דירה חדשה, על מנת להימנע מבעיות עתידיות, תביעות והרבה כאב ראש והוצאות מיותרות. רכישת דירה הינה ההוצאה הגדולה ביותר בחייכם ואין להקל ראש בקשר לבדיקות המקיפות של הדירה.
תהליך בדק הבית
חשיבות בדק הבית הינה קריטית, ולכן חשוב גם לבחור במהנדס אמין על מנת לבצע את בדק הבית. בתהליך הבדיקה מגיעים המהנדסים עם סולמות, פנסים מיוחדים, אביזרי מדידה מתוחכמים ועוד כלים מתקדמים על מנת לבדוק את נושאי החשמל והאינסטלציה לעומק, הבדיקה הינה קריטית במיוחד בתחומים אלו מכיוון שהם הכי "מועדים לפורענות" ומיועדים לעשות בעיות ולעלות בכסף רב. בנוסף, מהנדס בדק הבית יבדוק סימני רטיבות מציונות דולפים, ליקויי בניה ועוד,. יש גם לתעד את הבדיקה והממצאים שלה.
בדיקות נוספות חשובות הינן מדידות ספציפיות לאזורים מסוימים, לדוגמא באזורים מסוימים בארץ יש לבדוק את רמת הגז ראדון- גז חסר צבע וריח אשר הינו מסרטן וקיים באזורים מסוימים בארץ, במידה והוא נמצא בריכוז שהוא מעל לתקן ניתן לטפל בבעיה באמצעים שונים.
לפני החלטה סופית על רכישת הדירה
חשיבות בדק הבית הינה קריטית וחשוב לעשות את בדק הבית לפני הרכישה וההחלטה, על מנת שתוכלו להתחשב בתוצאות הבדיקות ואף להתמקח על המחיר במידת הצורך, אם בעקבות תוצאות בדק הבית תבינו כי עליכם לבצע שיפוצים מסוימים בבית אם תבחרו לרכוש אותו.
חברות ומהנדסים רבים מציעים שירותי בדק בית בכל רחבי הארץ, אך יש לבחור את מהנדס הבדיקות בקפידה רבה. מכיוון שחשיבות בדק הבית הינה כה גבוהה ומדובר בנושא רגיש במיוחד, יש צורך לוודא כי אתם בוחרים במהנדס מנוסה שהינו אמין, מקצועי ויסודי, אין לו קשרים אישיים עם הקבלן או עם בעלי הבית הנוכחיים, ויש לו ניסיון רב ומוניטין טוב.
בחירת מהנדס- חשיבות בדק הבית
אי אפשר להגזים בחשיבת הבדיקה, זוהי פעולה הכרחית ולא חסרים זוגות שניסו לחסוך,מכיוון שלא הבינו את חשיבות בדק הבית, ולאחר מכן שילמו על כך בגדול בתביעות משפטיות, תיקונים בעלויות אסטרונומיות, מריבות, ירידה באיכות החיים והרבה מאוד כאב ראש. בחירה של מהנדס מומחה ויעיל לביצוע הביקורת הינה קריטית! חפשו מהנדס בעל ניסיון, המלצות, לקוחות עבר מרוצים, ציוד מתקדם ועוד. הרימו טלפון והתרשמו ממנו באופן אישי- צורת הדיבור שלו, המקצועיות שלו, הבקיאות שלו בנושא, התייעצו איתו לגבי סוג הבדיקות שיש לבצע באזור ובבית הספציפי בו אתם מעוניינים.


2011-07-09
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות