בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
מאמרי בדק בית ושרות בדיקות עוד
בדק בית בחיפה ובקריות - פריזמה
חברת בדק בית פריזמה מבצעת איתור ליקויי בניה בחיפה, בקריות ובכל רחבי הארץקודם כל, חשוב להבהיר שישנו הבדל בין בדק בית ולבין שמאות. אם היה בבית שמאי זה עדיין לא מספיק בכדי שתקנו את הבית בראש שקט בדק בית לא מעריך את שווי הבית כמו שמאי אלא מעריך רק את שווי התקלות והליקויים שיש בבית. לכן, אם אתם עומדים לפני רכישה של בית, הערכת השמאי לא מספיקה בכדי לרכוש את הבית במחשבה רגועה. אם אתם רוצים לרכוש בית בידיעה ברורה על הכספים שנוספים שתצטרכו להשקיע בו לפני הרכישה, אתם חייבים להזמין שירות מקצועי של בדיקת ליקויי בניה.
למה כל כך חשוב לבצע בדק בית ?
בדיקה מדוקדקת של בית בטרם רכישתו על ידיכם הינה בדיקה חשובה מאוד והכרחית לכל אדם שרוכש  בית. עשו לעצמכם טובה: אל תעשו טעות ותרכשו בית כשאתם לא יודעים מה יש בו. אתם עלולים לטעות ולרכוש בית שיש בו ליקויים רבים, ליקויים שאתם לא יכולים לראות אותם והם יצופו על פני השטח רק לאחר רכישת הבית (כמו רטיבות, בעיות בצנרת וכדומה). לכן, בכדי לקנות בית תוך ידיעה שהבית תקין ולא יתגלו ליקויים מאוחר יותר, חובה לבצע בדק בית שימצא את כל הליקויים (אם ישנם כאלו) ויעריך את השווי של התקלות שנמצאו בבית.
מי יכול לבצע בדק בית?
ובכן, כולכם בוודאי מבינים כי בדק בית היא בדיקה חשובה, הכרחית וקריטית עד מאוד ולכן – רק אדם מקצועי יכול לבצע אותה. בדיקה מקיפה לכל הליקויים שבבית יכולה אינה יכולה להתבצע על ידי אדם שאינו מומחה בתחום. לאדם שכזה יהיה קשה לגלות את כל הבעיות. בדיקה כזו יכולה להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע מומחה ובעל ניסיון רב בביצועה. וכשמדברים על מקצוענים – חברת פריזמה היא הכתובת הנכונה ביותר.
בחברת פריזמה המבצעת בדק בית בחיפה וגם בקריות, בעכו ובכל רחבי הארץ, מועסקים אך ורק מהנדסי בניין מקצועיים. מהנדסים בעלי ידע וניסיון רחב שבעזרתו, ובעזרת מכשור מקצועי ומתקדם, הם יכולים להגיש לכם דו"ח מלא על כל ליקויי הבניה בבית שאתם רוכשים. אנו בטוחים, כי גם אתם, כמו רוכשי דירות אחרים, משקיעים את מיטב כספכם ברכישת הדירה ולעיתים אף פותחים חסכונות ומושכים הלוואות לדירה החדשה, ולכן – אל תקנו דירה לפני שתבדקו אותה בקפידה! כסף רב שאתם משקיעים עלול לרדת לטמיון אם לא תנהגו בחכמה ותזמינו ביקורת מבנים מקצועית!
 


2013-01-20
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות