בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
מאמרי בדק בית ושרות בדיקות עוד
בדק בית בתל אביב - פריזמה
פריזמה מבצעת בדק בית באיזור תל-אביב והמרכזבישראל 2012, אפילו המחאה החברתית של הקיץ האחרון, לא ממש עזרה. מחירי הדירות והבתים בישראל עדיין גבוהים מאוד ורכישת דירה היא עניין רציני וחשוב מאוד. כיום, בכל דירה, מושקע כסף רב, ולכן אם אתם רוצים להיות בטוחים שההשקעה הכספית שאתם מבצעים בדירה שלכם תהיה שווה אתם חייבים לבצע בדיקה שהדירה שאתם רוכשים שווה את המחיר ולא תופתעו לגלות ליקויים ובעיות בדירה בשלב מאוחר יותר.
כשמדברים על רכישת דירות, על מחירים מופקעים, ועל דירות בעלות ליקויים נסתרים אי אפשר לא להזכיר את תל אביב. כיום, בתל אביב, מחירה של דירה קטנה ובעלת ליקויים רבים עומד על מאות אלפי שקלים. לכן, בעת רכישה של דירה, בפרט בתל אביב, חובה לבצע בדיקה מדוקדקת ולוודא שסכום הכסף העצום שמוציאים על הדירה אכן מקבל תמורה שווה. אם אתם מחפשים חברה מקצועית שתבצע זאת עבורכם, הגעתם למקום הנכון – חברת ביקורת מבנים פריזמה היא חברה מנוסה ביותר.
מה בודקים  ?
בעת ביצוע של בדק בית על ידי חברת פריזמה בודקים את האינסטלציה, הריצוף, הניקוז, מערכת החשמל, חלקי הנגרות, החיפויים, הגגות, הטיח, הציפוי של הקירות החיצוניים, הצבע, המסגרות, האיטום והאלומיניום. תהליך הבדיקה כולל מספר שלבים ובהם בודקים מספר נתונים:
·       האם התוכניות של המבנה תואמות לחוזה ולמפרט הטכני המצורף לחוזה?
·       האם המבנה עומד בתקנות הג"א ובתקנות התכנון והבנייה?
·       האם המבנה מתאים לתקנות הקשורות לענייני התברואה?
·       האם המבנה מתאים לדרישות של משרד השיכון?
·       האם המבנה מתאים לכל דרישות הבנייה ולכל הדינים והחוקים הקיימים בארץ?
בסיום הבדיקה תקבלו מסמך המפרט את חוות הדעת של המומחה ותוצאותיו של אותו בדק בית בתל אביב. חוות דעת של מומחה הניתנת על ידי חברת פריזמה כוללת את קורות חייו של המהנדס שבדק את הבית, הצהרה כי חוות הדעת קבילה בפני בית המשפט, רשימת ליקויי הבניה שנמצאו בעת ביצוע בדיקת הבית, הנחיות לגבי התיקונים הנדרשים ועלות משוערת של כל תיקון.
לסיכום, אם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מבצעים רכישה כדאית ומשתלמת – השאירו עכשיו את הפרטים שלכם באתר ואנו נחזור אליכם עם הצעה לבדיקת ליקויי בניה מקצועית ואמינה.
 


2013-01-20
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות