בדק בית פריזמה
תפריט בדק בית
בדק בית
חברת בדק בית פריזמה
ליקויי בניה
מהו בדק בית
שנת בדק בית
דוח בדק בית
בדק בית ובדיקות נוספות

מבצעי בדק בית
שרותי בדק בית
מאמרי בדק בית ושרות בדיקות עוד
בדק בית בצפון - פריזמה
בדק בית פריזמה תבצע עבורכם בדק בית מקיף באיזור הצפון ובגלילחברת פריזמה הינה חברה מקצועית מאוד המבצעת בדק בית בצפון על ידי מהנדסים מומחים אשר כל תפקידם הוא לאתר את כל ליקויי הבניה בבית ולהעניק לכם חשיפה מלאה על מצב הבית, התיקונים הנדרשים בו וכל מה שמסביב. אם את מעוניין לרכוש בית בצפון אך לא רוצה להוציא כספים רבים לשווא, אתה חייב לבצע ביקורת מבנים על ידי המהנדסים המומחים של חברת פריזמה. בדיקת ליקויי בניה על ידי חברת פריזמה היא הבדיקה הטובה ביותר שתוכלו לבצע כך שאת הכניסה לבית ואת הרכישה שלו תוכלו לבצע בראש שקט.
מי צריך בדק בית ?
כל אדם הרוכש דירה, בין אם היא דירה חדשה ובין אם היא דירה מיד שנייה, חייב לבצע בדק בית. בדיקת הדירות של חברת פריזמה מצליחה לחשוף את כל ליקויי הבניה והבעיות השונות הקיימות בבית. לעיתים, בעיות אלו הינן נסתרות מעין של אדם שאינן מבין בתחום, אך מהנדסי חברת פריזמה מזהים בקלות את הבעיה ומציגים בפניכם את הדרכים הטובות ביותר בכדי לפתור אותה – עד שתהיו מרוצים.
מה יכולים לגלות המהנדסים של חברת פריזמה?
המהנדסים של חברת פריזמה הינם מהנדסי בניין מומחים. בעבודתם הם מצליחים לגלות את כל הבעיות שיש בבית – רטיבות, בעיות בצנרת, בעיות באיטום החיצוני של הבית, ריצוף בעייתי ועוד אין ספור ליקויים העשויים להראות תקינים לאדם שאינו מהנדס, אך מהנדס מקצועי מבין כי מדובר בליקוי חמור המצריך תיקון מיידי.
אז למה לבצע את בדיקת הבית שלכם עם חברת פריזמה? מקצועיות, איכות ואמינות בלתי מתפשרת! חברת פריזמה, המבצעת בדק בית בצפון וגם בגליל, בטבריה, בצפת ובכל רחבי הארץ, מגישה לאחר הבדיקה דו"ח מפורט ומסודר הכולל, בין היתר, פירוט של כל ליקויי הבניה הקיימים והערכת מחיר לתיקונו של כל ליקוי. הערכת המחיר מתבצעת בעזרת מחירונים מקובלים והינה משוערת אך עם זאת היא מעניקה תמונת מצב ברורה על הבית ועל ההשקעה שצריך לבצע בו. הדו"ח של חברת פריזמה נכתב על ידי המהנדס שמצרף תצהיר הקביל בבית משפט על מצבו של הבית וכלל ליקויי הבניה הקיימים בו. כך, אם רכשתם דירה מקבלן והוא לא מוכן לתקן את הליקויים תוכלו להגיע לבית המשפט בצורה מסודרת ולתבוע את המגיע לכם ללא כל קושי, חברת פריזמה מסדרת לכם את עתידכם הכלכלי והופכת את הרכישה שלכם להרבה יותר בטוחה!
 


2013-01-20
צור קשר | גוגל פלוס |  הוסף למועדפים | בדק בית פריזמה - כל הזכויות שמורות